Автоматику якого виробника можна купити у Тернополі?

Зараз час інформаційних технологій, тому майже всі процеси уже автоматизовані. Тому і автоматика для воріт стала використовуватися більш активно. На ринку ворітної техніки дуже багато виробників представляє свої моделі для відкатних воріт. Можна знайти приводи на будь-який смак. Та й ціна різна. Але варто зазначити, що не завжди вища ціна означає, що і якість автоматики вища. Просто деякі виробники включають у вартість автоматичної системи ще й доплату «за ім’я». А як саме потрібно обирати автоматику і які виробники присутні на ринку Тернополя ми далі і розберемо.

На що звертати увагу при підборі автоматики

Як уже зазначалося, на ціну можна не опиратися, оскільки вона не гарантує якості. Також не слід звертати увагу на країну, в якій цю автоматику виготовляли. Оскільки, наприклад, італійські виробники можуть використовувати пластик при виготовленні деталей для двигунів, і може для теплого клімату Італії це не суттєва заміна, то в Україні такі приводи швидко виходять із ладу. А ось один із китайських виробників, які представлені на ринку використовує тільки метал при виготовленні редуктора для приводу. Тому служить така автоматика набагато довше брендової італійської.

На що ж звертати увагу при підборі? Перш за все на начиння двигуна приводу. Як уже описували вище, якщо в ньому використані пластикові деталі, то сподіватися на довгу службу не варто. Тому краще брати приводи з повністю металевими деталями.

Крім того, важливе місце при підборі займає вага стулки, на яку розрахований привід. Якщо в паспортних даних автоматики написано, що він розрахований на вагу до 500 кг, то його краще встановлювати на ворота до 300 кг, оскільки виробник вказує в характеристиках номінальну вагу, не враховуючи всіх інших додаткових навантажень, які також діють на привід при експлуатації.

Також важливий показник інтенсивності. Якщо у паспортних даних до приводу вказано, що він має даний показник на рівні до 40%, то він відноситься до побутових моделей, тому його можна використовувати на проїздах з невеликим потоком авто (приватні подвір’я). Для об’єктів з високим автомобілепотоком потрібно встановлювати приводи промислового типу, тобто ті, у яких даний показник вище 50%.

А монтажники з великим досвідом рекомендують встановлювати автоматику з магнітною системою кінцевих вимикачів. З нею не потрібно буде взимку постійно очищувати рейку від снігу або відігрівати пружинку з мікровимикачами (у разі використання механічних кінцевиків).

Автоматика яких виробників продається у Тернополі?

Дослідивши ринок автоматики Тернополя ми дійшли висновку, що тут продається автоматика як відомих, так і маловідомих брендів. Також і країни-виробники представленні майже всі – Італія, Німеччина, Китай і т. п. Якщо якоїсь моделі немає конкретно у місті Тернопіль, її завжди можна замовити в інтернет-магазині, і вони її доставлять в короткі сроки і навіть деякі доставлять за власний рахунок, а покупцеві треба тільки оплатити товар при отриманні.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *